Ru/Ukr

Про компанію

ТМН-ГРУП Україна – уповноважений представник WRP, сертифікованого в Україні світового лідера з виробництва медичних та спеціалізованих рукавичок преміального сегменту.

Ми - це колектив досвідчених фахівців, професійна мета яких мінімізувати ризик заражень. Спеціалізуючись у галузі медичних та захисних рукавичок, наші працівники мають багаторічний досвід в цій області і постійно стежать за розвитком технології і успішно просувають світові тенденції на вітчизняному ринку.

Продукція WRP призначена для медичних установ, стоматологічних та ветеринарних центрів. Також наші товари знаходять широке застосування на заводах харчової, хімічної та фармацевтичної промисловості, в домашньому господарстві, в салонах краси та перукарнях, в автосервісах і всюди, де необхідний захист рук.

map

Що ми робимо?

В даний час ТОВ «ТМН- ГРУП УКРАЇНА» представлено в 5 регіонах України і продовжує розширення географії представництв.

Завдяки інноваційним і передовим технологіям, застосовуваним виробниками наших рукавичок, пропонована компанією продукція широко відома і затребувана фахівцями у всіх областях сучасної медицини, команда менеджерів «ТМН- ГРУП УКРАЇНА» завжди готова надати кваліфіковану допомогу в підборі і виборі товарів, у визначенні максимально вигідних умов роботи .

label

Представлені в 5 регіонах України

label

Єдина цінова політика

label

Наявність складів в більшості великих міст країни

label

Високий професійний рівень персоналу

Наші переваги

Широкий асортимент неопудренних і опудренних, латексних і синтетичних, оглядових та хірургічних, в тому числі спеціалізованих, рукавичок виробництва WRP дозволяє забезпечити найкращу бар'єрну захист для медичного персоналу всіх спеціальностей.

five

Представлені в 5 регіонах України

five

Єдина цінова політика

five

Наявність складів в більшості великих міст країни

five

Високий професійний рівень персоналу

Останні статті з блогу

Краща альтернатива натуральному латексу

Екстратовсті рукавички